آلة خياطة الكرتون

دستگاه منگنه نیمه اتوماتیک دانیان

معرفی محصول

ماشین آلات دوخت (منگنه) به عنوان یکی از پر کاربرد ترین و قابل اطمینان ترین ابزار های بسته بندی شناخته شده اند که در خدمت کارخانجات بسته بندی  در سراسر جهان قرار دارند. موفقیت این محصول در انگیزه قوی ما برای ساخت یک محصول تکامل یافته و قوی از نظر ساختاری است که باید در […]

طراحی ویژه

فرآیند طراحی این محصول توسط کارشناسان زبده و با بهره گیری از اصول علمی صورت گرفته است.

تعمیر و نگهداری آسان

در ساخت این محصول، از قطعات و تجهیزاتی استفاده شده که نیاز کمی به تعمیرات و نگهداری دارند.

سریع

سرعت در تغییر سفارشات و دقت در عملکرد با تنظیمات و راه اندازی آسان.

توضیحات

ماشین آلات دوخت (منگنه) به عنوان یکی از پر کاربرد ترین و قابل اطمینان ترین ابزار های بسته بندی شناخته شده اند که در خدمت کارخانجات بسته بندی  در سراسر جهان قرار دارند. موفقیت این محصول در انگیزه قوی ما برای ساخت یک محصول تکامل یافته و قوی از نظر ساختاری است که باید در فرآیند تولید گستره ی وسیعی از جعبه ها کارایی داشته باشد.

راهکاری بی نظیر برای تکمیل فرآیند جعبه سازی!

با توجه به این که در فضای رقابتی امروزه، عملکرد ماشین آلات و تجهیزات اهمیت به سزایی پیدا کرده است، در ساخت این سری از ماشین آلات، سعی شده تا جای امکان از قطعات و تجهیزاتی استفاده شود که نیاز کمی به تعمیرات و نگهداری داشته باشند تا اطمینان عملکرد و زمان تولید به حداکثر برسد.

در راستای توجه ویژه ی ما به کیفیت محصولات نهایی، طراحان خبره ی مجموعه ی دانیان به طور مداوم تلاش کرده اند تا با ترکیب قابلیت های مختلف، به تسهیل کاربری و افزایش بهره وری تولید کمک کنند.

هدف، تولید محصولات بسته بندی در عین سادگی ست؛ راهکارهای خلاقانه ی دانیان، ضامن کیفیت نهایی این محصولات است.