من نحن

تماس با دانیان

گروه بین المللی دانیان

پیوند دانش، تجربه و فنّاوری

ما محصولاتی با کارایی بالا و خدمات و راه حل هایی جذاب در تمام زمینه های صنایع سلولوزی وچاپ و بسته بندی را ارائه می دهیم که شامل ماشین آلات و تجهیزات خمیر سازی، تولید کاغذ، مقواو ظروف مقوایی، ماشین آلات و تجهیزات ورق سازی، ماشین آلات و تجهیزات چاپ فلکسو و کارتن سازی می شود. علاوه بر این، بخش بازرگانی مجموعه ما، استعداد خوبی در زمینه ی تأمین مواد اولیه، قطعات یدکی و لوازم مصرفی از خود نشان داده است.

لوگو دانیان

با توجه به فلسفه مدیریت مان: “ایجاد ارزش جدید”، ما در مجموعه بین المللی دانیان در تلاش برای کمک به رفاه جامعه از طریق فعالیت های کسب و کارمان، با ایجاد و ارائه “ارزش جدید” به نحوی که تنها مجموعه بین المللی دانیان می تواند، منافع بیشتری برای مشتریان و جامعه مان به ارمغان می آوریم.

در دنیای امروز، “ارزش ها” در اطراف ما به طور فزاینده و به سرعت در حال تغییر و متنوع تر شدن هستند. در چنین محیط تجاری ای ، ما تلاش می کنیم تا “ارزش ها” را که توسط مشتریان و جامعه ی ما دنبال می شوند را شناسایی کنیم و دقیقا به نیازهای آنها پاسخ دهیم، که به ایجاد فرصت های رشد جدید منتج شود.

“شکل دادن به ایده ها” نشان دهنده عزم و اراده ما برای حفظ وعده مان است که “ما با پاسخگویی به خواسته های مشتریان و جامعه، به رضایت جامعه و رفاه کل کمک می کنیم.”

ما همچنان متعهد به ادامه ی مسیر تکامل و رشد مان هستیم تا شرکتی بسازیم که از طریق نوآوری ها، الهام بخش کسب و کارهای مختلف و زندگی روزمره مردم باشد.

ارزش ها

شفافیت و صداقت

شکی نیست که در نهایت، اهداف یک تجارت، رویکرد آن را مشخص می‌کند. وقتی که صادقانه همه‌چیز را با مشتریان در میان بگذاریم، مشتریان راحت‌تر به ما و حرف‌هایمان اعتماد خواهند کرد. چرا که ما دیدگاهی بلند مدت داریم و به دنبال منافع کوتاه مدت و لحظه ای نیستیم. پس اعتماد مشتریان، سرمایه ی ماست؛ ما نیز از این سرمایه به خوبی محافظت خواهیم کرد.

مشتری محوری

دستیابی به تمرکز عمیق بر مشتری تنها از طریق خرید نرم‌ افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری و ردیابی خرید مشتریان میسر نمی‌شود. بلکه نگرشی است عمیق پیرامون اینکه مشتری کیست و ارزشهای مورد انتظار مشتری چیست؟ ما پیوسته در جستجوی این ارزش ها هستیم و آن را ارج می نهیم.

خلاقیت

شرکت‌هایی که محیط کاری مثبتی ایجاد می‌کنند، جریانی دائمی از ایده‌ها را از سوی همه کارمندان دریافت می‌کنند. ما خلاقیت را شالوده اصلی فرآیند خلق محصول و خدمت می دانیم.

انگیزه

انگیزه ی شما چقدر قوی است؟ ما قصد داریم دنیا را تغییر دهیم. طراحی محصولات نوین، ساختن الگو های جدید، پرورش نیروهای زبده و …

مشارکت و فراگیری

مشارکت در تمامی سطوح درون سازمانی و توسعه آن به ارتباطات برون سازمانی در صنعت، از ارزش های مهم ماست که منجر به افزایش بهره وری، افزایش رضایت جمعی، افزایش کیفیت کار، انعطاف پذیری بیشتر، افزایش تعهد به اهداف و تقویت انگیزه می شود.

تعهد و پاسخگویی

ما یک چرخه سالم بازخورد با مشتریان داریم. از طریق تحقیقات و پرس‌وجوهایی که در مورد خدمات مشتری انجام می دهیم، در می یابیم آنها چه می‌خواهند و نیازشان چیست. تیم‌های ما همواره پاسخگوی مشتریانمان اند و بی ‌وقفه کار می‌کنند تا این اطمینان را ایجاد کنند که مشتریان جزو اصلی در تصمیم‌گیری‌های ما و نوآوری اند. و از همان مشتریان می‌شنویم که چقدر خوشحالند که پیشنهادات و پیام‌های آن شنیده می‌شود و اقدامات لازم نیز انجام می‌شود.

تاریخچه

از حمایت، تشویق و پشتیبانی شما در این سالها بسیار متشکریم.

شروع فعالیت

می 7, 1990

شروع فعالیت طراحی و ساخت ماشین آلات مقواسازی

تأسیس شرکت پنساره

می 7, 1994

تأسیس شرکت مهندسی، صنعتی و بازرگانی پنساره

رونمایی از محصول ME-Star

دسامبر 31, 2005

طراحی و ساخت دستگاه پیوسته چاپ فلکسو تمام اتوماتیک ME-Star مجهز به تکنولوژی Servo

تأسیس واحد NAIP

فوریه 13, 2010

تأسیس واحد جدید ارتقا و توسعه صنایع با نام نوین آرمان NAIP; Novin Arman Industries Promotion

تأسیس واحد شارپمپ

دسامبر 13, 2011

تأسیس واحد شارپمپ با هدف ارائه راهکار های انتقال سیّالات

تأسیس مجموعه بین المللی دانیان

مارس 17, 2015

تأسیس مجموعه ی دانیان با هدف گسترش فعالیت ها به سوی بازار های جهانی

رونمایی از سری محصولات آرورا AURORA

آوریل 14, 2015

رونمایی از  ماشین آلات چاپ و کارتن سازی سری AURORA | آرورا ؛ تولید در کارخانه شماره 2 چین

راه اندازی دفتر جدید در ایران

فوریه 28, 2018

راه اندازی دفتر جدید مجموعه با هدف توسعه فعالیت ها و ارائه خدمات تخصصی تر

راه اندازی وبسایت جدید فارسی

می 7, 2018

طراحی و به روز رسانی وبسایت جدید فارسی مجموعه بین المللی دانیان با هدف تقویت ارتباط با مشتریان و اشتراک گذاری محصولات، خدمات، اخبار و دانش روز

ما در چه زمینه هایی تخصّص داریم؟

تصميم وتصنيع الآلات

درهر صنعت، کیفیت یکی از مهمترین معیارها برای کسب رضایت مشتریان است. از ابزار هایی که ما برای رسیدن به این مقصود

ادامه مطلب
البحث والتطوير

بر اساس مقدمه ای که در ابتدا گفته شد، تحقیق و توسعه مهمترین بخش در حرفه ما است؛ زیرا ایده های جدید را ف

ادامه مطلب
تدريب

کسب و کارهای موفق نیاز به شیوه ای مؤثر در مدیریت منابع انسانی (HRM) و مدیریت دانش (KM) برای افزا

ادامه مطلب
تحديث الخطوط الإنتاج

به مرور زمان که طراحی ها و فن آوری های جدید برای ماشین های جدید در دسترس می شوند، تلاش های همزمانی نیز برای افزو

ادامه مطلب
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.